Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.10.2011 14:20:48 

Too drunk to fuck!

Seasons

Autumn

Až bude podzim, každý se ponoří do krásného snění, do snění o zapomění. Bude myslet jak svět není krásný, válet se v listí, v tom krásně barevném javorovém listí, koukat se jak po azurovém nebi plynou drobné mráčky, poslouchat ten vánek a chutnat podzimní vzduch.                                            
 
                                                  
 
 
Kochat se tou krásou podzimu a sluncem, je nejkrásnější co může člověk dělat. Ale jen do tý doby než začíná být bláto, to potom podzim strácí své kouzlo a je to hnus. 
Probudíš jednoho podzimního rána, podíváš se z okna a jen vidíš jak je nádherně jasno a slunce se škrabe nahoru na oblohu. Když to okno otevřeš nahrne se na tebe studenoteplý vzdoušek. Pod jeho sílou málem vypadneš z okna. Jdeš ven, jdeš okolo louky, skočíš do ní pohlavě a házíš po sobě listí. Tak málo stačí aby byl člověk šťastný....
 
 
  
  
 
 
 
 

Spring

To jaro, jaro kdy se probouzí všechny duše, jak zvířat tak i ty naše, kvete všechno kolem sebe, když se podíváš, vidíš jak slunce louky hřeje, ty si lehneš na louku a přemýšlíš a taky nemyslíš vůbec na nic jen se koukáš jak nad tebou plynou mraky, trháš kvítí, házíš ho nad sebe, foukáš bubliny, je to pro tebe jako nový svět.
 
 
 
                                                  
 
 
 
 
 Runin
TOPlist